LigaNetPl

Back Home
Experts league - matches

Edition:

Search match:
Select round: Select league:
Lp. Kolejka Match Wynik
1 14 Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja Będzin (V liga Katowice gr 1) 0-0
2 14 Slavia Ruda Śl. - Górnik Piaski (V liga Katowice gr 1) 4-2
3 14 GKS II Katowice - Góral Żywiec (V liga Katowice gr 2) 4-2
4 14 Concordia Knurów - LKS Kamienica Polska (V liga Katowice gr 1) 2-1
5 14 RKS Grodziec - Pilica Koniecpol (V liga Katowice gr 1) 2-1
6 14 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - MLKS Woźniki (V liga Katowice gr 1) 1-1
7 14 Gwarek Ornontowice - GKS Jastrzębie (V liga Katowice gr 2) 1-2
8 14 Drzewiarz Jasienica - GKS Suszec (V liga Katowice gr 2) 0-0
9 14 Górnik Pszów - Forteca Świerklany (V liga Katowice gr 2) 1-1
10 14 Jedność Przyszowice - Unia Racibórz (V liga Katowice gr 2) 3-1
11 13 GKS Tychy - Miedź Legnica (II liga) 3-1
12 13 Olimpia Grudziądz - ROW Rybnik (II liga) 2-1
13 13 Wisła Płock - GKS Katowice (II liga) 1-1
14 13 Polonia Bytom - Rozwój Katowice (III liga) 4-0
15 13 Nadwiślan Góra - Górnik Wesoła (IV liga - grupa mistrzowska) 6-0
16 13 Piast II Gliwice - Stal Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 2-3
17 13 Raków Częstochowa - Bytovia Bytów (III liga) 0-0
18 13 Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa (IV liga - grupa mistrzowska) 1-1
19 13 Ruch II Chorzów - Stal Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 2-2
20 13 Szczakowianka Jaworzno - Odra Wodzisław (IV liga - grupa spadkowa 2) 0-3
21 12 Jarota Jarocin - Raków Częstochowa (III liga) 0-2
22 12 ROW Rybnik - Chojniczanka Chojnice (II liga) 1-4
23 12 GKS Katowice - GKS Tychy (II liga) 3-3
24 12 Zagłębie Sosnowiec - Ostrovia Ostrów (III liga) 1-0
25 12 Skra Częstochowa - Stal Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 4-1
26 12 Górnik Wesoła - Pniówek Pawłowice (IV liga - grupa mistrzowska) 2-1
27 12 Piast II Gliwice - Rekord Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 0-3
28 12 Przyszłość Ciochowice - Sarmacja Będzin (V liga Katowice gr 1) 0-2
29 12 LOT Konopiska - Pilica Koniecpol (V liga Katowice gr 1) 0-2
30 12 Spójnia Landek - Forteca Świerklany (V liga Katowice gr 2) 2-5
31 11 Stomil Olsztyn - GKS Katowice (II liga) 3-1
32 11 Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik (II liga) 1-1
33 11 ROW Rybnik - Kolejarz Stróże (II liga) 1-2
34 11 GKS Katowice - LKS Nieciecza (II liga) 1-1
35 11 GKS Tychy - Okocimski Brzesko (II liga) 2-0
36 11 Bytovia Bytów - Polonia Bytom (III liga) 1-0
37 11 Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa (III liga) 2-0
38 11 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo (III liga) 1-2
39 11 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 3-1
40 11 Polonia Bytom - Calisia Kalisz (III liga) 2-0
41 10 Polonia Bytom - Jarota Jarocin (III liga) 2-1
42 10 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice (II liga) 1-0
43 10 GKS Tychy - Flota Świnoujście (II liga) 2-3
44 10 Ząbkowia Ząbki - ROW Rybnik (II liga) 0-2
45 10 Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 1-1
46 10 Stal Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów (IV liga - grupa mistrzowska) 2-1
47 10 Górnik Wesoła - Rekord Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 2-1
48 10 Pniówek Pawłowice - Piast II Gliwice (IV liga - grupa mistrzowska) 3-1
49 10 Nadwiślan Góra - Skra Częstochowa (IV liga - grupa mistrzowska) 1-1
50 10 Odra Wodzisław - Szczakowianka Jaworzno (IV liga - grupa spadkowa 2) 1-1
51 9 Warta Poznań - Raków Częstochowa (III liga) 1-1
52 9 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice (II liga) 2-1
53 9 Wisła Płock - GKS Tychy (II liga) 1-1
54 9 ROW Rybnik - GKS Bełchatów (II liga) 2-0
55 9 Calisia Kalisz - Rozwój Katowice (III liga) 2-2
56 9 Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (III liga) 0-0
57 9 Pniówek Pawłowice - Ruch II Chorzów (IV liga - grupa mistrzowska) 3-2
58 9 Górnik Wesoła - Nadwiślan Góra (IV liga - grupa mistrzowska) 0-0
59 9 Stal Bielsko-Biała - Piast II Gliwice (IV liga - grupa mistrzowska) 3-3
60 9 Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 1-4
61 8 Nadwiślan Góra - Ruch II Chorzów (IV liga - grupa mistrzowska) 2-1
62 8 Pniówek Pawłowice - Górnik Wesoła (IV liga - grupa mistrzowska) 0-0
63 8 Rekord Bielsko-Biała - Piast II Gliwice (IV liga - grupa mistrzowska) 2-0
64 8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Szczakowianka Jaworzno (IV liga - grupa spadkowa 2) 1-1
65 8 Polonia Głubczyce - Polonia Łaziska G. (IV liga - grupa spadkowa 1) 1-1
66 8 Odra Wodzisław - Start Namysłów (IV liga - grupa spadkowa 2) 3-2
67 8 Górnik II Zabrze - LZS Piotrówka (IV liga - grupa spadkowa 2) 1-0
68 8 LKS Czaniec - Piast Strzelce Op. (IV liga - grupa spadkowa 2) 2-1
69 8 Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa (IV liga - grupa mistrzowska) 1-0
70 7 Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów (V liga Katowice gr 1) 2-0
71 7 Piast II Gliwice - Nadwiślan Góra (IV liga - grupa mistrzowska) 1-3
72 7 ROW Rybnik - Arka Gdynia (II liga) 2-2
73 7 GKS Bełchatów - GKS Tychy (II liga) 3-1
74 7 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice (II liga) 2-2
75 7 Polonia Bytom - Górnik Wałbrzych (III liga) 2-1
76 7 Rozwój Katowice - Bytovia Bytów (III liga) 3-0
77 7 Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice (IV liga - grupa mistrzowska) 4-0
78 7 Rekord Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów (IV liga - grupa mistrzowska) 1-0
79 7 Górnik Wesoła - Stal Bielsko-Biała (IV liga - grupa mistrzowska) 1-0
80 6 GKS Katowice - Kolejarz Stróże (II liga) 2-2
81 6 GKS Tychy - Stomil Olsztyn (II liga) 1-0
82 6 Górnik Łęczna - ROW Rybnik (II liga) 1-2
83 6 Ostrovia Ostrów - Raków Częstochowa (III liga) 1-0
84 6 Jarota Jarocin - Rozwój Katowice (III liga) 1-2
85 6 Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom (III liga) 3-1
86 6 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów (III liga) 1-2
87 6 Pniówek Pawłowice - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
88 6 Polonia Łaziska G. - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-1
89 6 Skra Częstochowa - Górnik Wesoła (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
90 5 Górnik Wałbrzych - Rozwój Katowice (III liga) 0-0
91 5 Raków Częstochowa - Lechia Zielona Góra (III liga) 3-1
92 5 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz (II liga) 0-1
93 5 ROW Rybnik - GKS Katowice (II liga) 0-4
94 5 LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-0
95 5 Odra Wodzisław - Nadwiślan Góra (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-3
96 5 Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-1
97 5 Górnik Wesoła - Piast II Gliwice (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
98 5 Szombierki Bytom - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-1
99 5 Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-2
100 4 Polonia Bytom - Ostrovia Ostrów (III liga) 1-1
101 4 Arka Gdynia - GKS Katowice (II liga) 3-0
102 4 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy (II liga) 2-2
103 4 ROW Rybnik - Okocimski Brzesko (II liga) 3-0
104 4 Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-0
105 4 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński (III liga) 2-0
106 4 LKS Czaniec - Górnik II Zabrze (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-2
107 4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-4
108 4 Piast II Gliwice - Szombierki Bytom (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 2-1
109 4 Górnik Wesoła - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 1-0
110 3 Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów (III liga) 1-1
111 3 GKS Tychy - Puszcza Niepołomice (II liga) 5-1
112 3 Sandecja Nowy Sącz - ROW Rybnik (II liga) 1-0
113 3 GKS Katowice - Górnik Łęczna (II liga) 1-1
114 3 Warta Poznań - Rozwój Katowice (III liga) 3-2
115 3 Raków Częstochowa - Polonia Bytom (III liga) 0-0
116 3 Górnik II Zabrze - Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-2
117 3 Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-3
118 3 Skra Częstochowa - Piast II Gliwice (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-0
119 3 Szombierki Bytom - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 3-0
120 2 Kolejarz Stróże - GKS Tychy (II liga) 1-0
121 2 Miedź Legnica - GKS Katowice (II liga) 3-0
122 2 ROW Rybnik - Flota Świnoujście (II liga) 1-1
123 2 Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-0
124 2 Górnik Polkowice - Raków Częstochowa (III liga) -
125 2 Jarota Jarocin - Zagłębie Sosnowiec (III liga) 0-2
126 2 Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra (III liga) 2-1
127 2 Pniówek Pawłowice - Stal Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 2-1
128 2 Ruch II Chorzów - Szczakowianka Jaworzno (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 5-1
129 2 Ruch Radzionków - Skra Częstochowa (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-0
130 1 Stal Bielsko-Biała - LKS Czaniec (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 0-0
131 1 Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 1-0
132 1 Górnik Wesoła - Ruch II Chorzów (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-3
133 1 Piast II Gliwice - Ruch Radzionków (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 0-0
134 1 Szombierki Bytom - Polonia Łaziska G. (IV liga (Klasa MW) gr. 2) 4-2
135 1 MLKS Woźniki - Grunwald Ruda Śl. (V liga Katowice gr 1) 1-1
136 1 Concordia Knurów - Sarmacja Będzin (V liga Katowice gr 1) 0-4
137 1 Odra Wodzisław - Pniówek Pawłowice (IV liga (Klasa MW) gr. 1) 3-1
138 1 Gwarek Ornontowice - Góral Żywiec (V liga Katowice gr 2) 6-2
139 1 Iskra Pszczyna - GKS Suszec (V liga Katowice gr 2) 1-5
F

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!