Kolejka 15 | |
---|---|
AKS II Mikołów - Lesznianka Leszna Góra |
6-4 |
LITS II Żywiec - KS II Mysław |
5-5 |
Kolejka 17 | |
LKS Pogórze - Lesznianka II Leszna Góra |
- |
LITS II Żywiec - Orzeł Kozy |
- |
MKS III Czechowice - Talent Cieszyn |
- |
AKS II Mikołów - ULKTS II Pszczyna |
- |
Lesznianka Leszna Góra - KS II Mysław |
- |
IV liga Katowice 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Talent Cieszyn
|
16 | 32 | 136 | - | 24 |
2. |
><
LKS Pogórze
|
16 | 25 | 96 | - | 64 |
3. |
><
MKS III Czechowice
|
16 | 24 | 107 | - | 53 |
4. |
><
ULKTS II Pszczyna
|
16 | 17 | 85 | - | 75 |
5. |
><
KS II Mysław
|
16 | 16 | 75 | - | 85 |
6. |
><
Orzeł Kozy
|
16 | 14 | 67 | - | 93 |
7. |
><
Lesznianka Leszna Góra
|
16 | 12 | 81 | - | 79 |
8. |
><
AKS II Mikołów
|
16 | 11 | 65 | - | 95 |
9. |
><
LITS II Żywiec
|
16 | 6 | 44 | - | 116 |
10. |
><
Lesznianka II Leszna Góra
|
16 | 3 | 44 | - | 116 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 16 | |
---|---|
JKTS Jastrzębie - STS Żernica |
7-3 |
Kolejka 17 | |
STS Żernica - Wilki Wilcza |
1-9 |
Gwarek Ornontowice - Sokół II Orzesze |
- |
Rój Żory - KS Bojanów |
- |
Naprzód II Borucin - Ogniwo Żory |
- |
Relaks Wodzisław Śl. - JKTS Jastrzębie |
- |
IV liga Katowice 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Naprzód II Borucin
|
15 | 30 | 119 | - | 31 |
2. |
><
Wilki Wilcza
|
17 | 29 | 113 | - | 57 |
3. |
><
Ogniwo Żory
|
16 | 24 | 99 | - | 61 |
4. |
><
KS Bojanów
|
16 | 16 | 84 | - | 76 |
5. |
><
Sokół II Orzesze
|
15 | 14 | 74 | - | 76 |
6. |
><
Rój Żory
|
16 | 14 | 71 | - | 89 |
7. |
><
JKTS Jastrzębie
|
16 | 13 | 71 | - | 89 |
8. |
><
Relaks Wodzisław Śl.
|
16 | 10 | 70 | - | 90 |
9. |
><
Gwarek Ornontowice
|
16 | 9 | 65 | - | 95 |
10. |
><
STS Żernica
|
17 | 1 | 34 | - | 136 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 17 | |
---|---|
Huragan Sosnowiec - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza |
(pn) 18:00 |
MCKS Czeladź - MKS Siemianowice |
- |
AZS Częstochowa - Skarbek II Tarnowskie Góry |
- |
UKS II Siewierz - AZS Katowice |
- |
Ikar Mierzęcice - Unia Kalety |
- |
IV liga Katowice 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Skarbek II Tarnowskie Góry
|
16 | 32 | 133 | - | 27 |
2. |
><
AZS Katowice
|
16 | 28 | 104 | - | 56 |
3. |
><
AZS Częstochowa
|
16 | 24 | 107 | - | 53 |
4. |
><
Huragan Sosnowiec
|
15 | 16 | 83 | - | 67 |
5. |
><
Unia Kalety
|
16 | 15 | 85 | - | 75 |
6. |
><
MCKS Czeladź
|
16 | 13 | 78 | - | 82 |
><
MKS Siemianowice
|
16 | 13 | 78 | - | 82 | |
8. |
><
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
|
16 | 11 | 59 | - | 101 |
9. |
><
Ikar Mierzęcice
|
15 | 5 | 49 | - | 101 |
10. |
><
UKS II Siewierz
|
16 | 1 | 14 | - | 146 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 16 | |
---|---|
KTS V Gliwice - Strażak Mikołów |
0-10 |
Kolejka 17 | |
Polonia II Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka |
- |
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy |
- |
Młodość Rudno - Feniks II Pyskowice |
- |
Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. |
- |
KTS VI Gliwice - KTS V Gliwice |
- |
IV liga Katowice 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Strażak Mikołów
|
16 | 31 | 140 | - | 20 |
2. |
><
Wolej Ruda Śl.
|
16 | 26 | 117 | - | 43 |
3. |
><
Quo Vadis Makoszowy
|
16 | 22 | 100 | - | 60 |
4. |
><
KTS V Gliwice
|
16 | 19 | 88 | - | 72 |
5. |
><
Polonia II Bytom
|
16 | 17 | 76 | - | 84 |
6. |
><
Tajfun Ligota Łabędzka
|
16 | 13 | 65 | - | 95 |
7. |
><
KTS VI Gliwice
|
15 | 10 | 58 | - | 92 |
8. |
><
Młodość Rudno
|
15 | 9 | 51 | - | 99 |
9. |
><
Feniks II Pyskowice
|
16 | 8 | 50 | - | 110 |
10. |
><
Ruch Pniów
|
16 | 3 | 45 | - | 115 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice
Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice
Terminarz - IV liga Katowice 2
Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory
Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice