Kolejka 18 | |
---|---|
MKS Czechowice - ULKTS Pszczyna |
18:30 |
Kolejka 19 | |
LITS Żywiec - Naprzód Borucin |
6-4 |
LUKS Węgierska Górka - KS Mysław |
- |
Sokół Orzesze - MKS II Czechowice |
3-7 |
Viret Zawiercie - KTS III Gliwice |
- |
Skarbek Tarnowskie Góry - MKS Czechowice |
4-6 |
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna |
4-6 |
III liga gr. 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MKS Czechowice
|
18 | 36 | 147 | - | 33 |
2. |
><
LITS Żywiec
|
19 | 35 | 157 | - | 33 |
3. |
><
Naprzód Borucin
|
18 | 25 | 118 | - | 62 |
4. |
><
Viret Zawiercie
|
14 | 23 | 85 | - | 55 |
5. |
><
ULKTS Pszczyna
|
17 | 21 | 95 | - | 75 |
6. |
><
Skarbek Tarnowskie Góry
|
18 | 16 | 94 | - | 86 |
7. |
><
MKS II Czechowice
|
18 | 16 | 80 | - | 100 |
8. |
><
KS Mysław
|
18 | 11 | 71 | - | 109 |
9. |
><
LUKS Węgierska Górka
|
17 | 10 | 59 | - | 111 |
10. |
><
Sokół Orzesze
|
18 | 9 | 63 | - | 117 |
11. |
><
Gwiazda Skrzyszów
|
19 | 8 | 60 | - | 130 |
12. |
><
KTS III Gliwice
|
18 | 2 | 31 | - | 149 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 18 | |
---|---|
MOSIR Łaziska Górne - Jedynka Pszów |
7-3 |
Kolejka 19 | |
UKS Siewierz - Tajfun Kuźnia Raciborska |
2-8 |
Feniks Pyskowice - Jedynka Pszów |
2-8 |
MLUKS Bodzanów - Odra Kąty Opolskie |
3-7 |
KTS IV Gliwice - MOSIR Łaziska Górne |
8-2 |
LZS Żywocice - GUKS Byczyna |
7-3 |
UKS Turawa - AKS Mikołów |
8-2 |
III liga gr. 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Tajfun Kuźnia Raciborska
|
21 | 38 | 153 | - | 57 |
2. |
><
Jedynka Pszów
|
22 | 34 | 141 | - | 79 |
3. |
><
Odra Kąty Opolskie
|
21 | 29 | 121 | - | 89 |
4. |
><
UKS Siewierz
|
20 | 25 | 109 | - | 91 |
5. |
><
Feniks Pyskowice
|
19 | 20 | 99 | - | 91 |
6. |
><
LZS Żywocice
|
19 | 19 | 99 | - | 91 |
7. |
><
UKS Turawa
|
19 | 17 | 95 | - | 95 |
8. |
><
MOSIR Łaziska Górne
|
19 | 15 | 76 | - | 114 |
9. |
><
GUKS Byczyna
|
19 | 13 | 79 | - | 111 |
10. |
><
KTS IV Gliwice
|
19 | 11 | 77 | - | 113 |
11. |
><
AKS Mikołów
|
19 | 10 | 70 | - | 120 |
12. |
><
MLUKS Bodzanów
|
19 | 5 | 61 | - | 129 |
Terminarz i wyniki |
Terminarz - III liga
Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice
Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Terminarz - III liga
Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry
Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze
Rozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.