Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

M
Terminarze archiwalne
SezonDyscyplinaKlasa
2008/2009 Piłka nożna V liga
2009/2010 Piłka nożna I liga juniorów
2009/2010 Piłka nożna IV liga
2009/2010 Piłka nożna Klasa W gr. 1
2009/2010 Piłka nożna Klasa W gr. 2
2009/2010 Piłka nożna V liga
2010/2011 Koszykówka III liga
2010/2011 Piłka halowa Komprachcice I liga
2010/2011 Piłka halowa Komprachcice II liga
2010/2011 Piłka halowa Komprachcice III liga gr. A
2010/2011 Piłka halowa Komprachcice III liga gr. B
2010/2011 Piłka halowa Niemodlin
2010/2011 Piłka halowa Niemodlin gr. A
2010/2011 Piłka halowa Niemodlin gr. B
2010/2011 Piłka halowa Zawadzkie grupa A
2010/2011 Piłka halowa Zawadzkie grupa B
2010/2011 Piłka nożna I liga
2010/2011 Piłka nożna I liga juniorów
2010/2011 Piłka nożna II liga
2010/2011 Piłka nożna II liga juniorów gr. 1
2010/2011 Piłka nożna II liga juniorów gr. 2
2010/2011 Piłka nożna II liga juniorów gr. 3
2010/2011 Piłka nożna II liga juniorów gr. 4
2010/2011 Piłka nożna III liga
2010/2011 Piłka nożna IV liga
2010/2011 Piłka nożna Juniorzy młodsi Nysa
2010/2011 Piłka nożna Juniorzy młodsi Opole
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Głubczyce
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Kędzierzyn
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Kluczbork
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Krapkowice
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Nysa 1
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Nysa 2
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 1
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 2
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 3
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Prudnik
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Strzelce
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Opole gr. 1 (Klasa B)
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Opole gr. 2 (Klasa B)
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Opole gr. 3 (Klasa B)
2010/2011 Piłka nożna Klasa A Opole gr. 4 (Klasa B)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr 1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr 2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn gr1(KlasaC)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn gr2(KlasaC)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr1 (KlasaC)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr2(KlasaC)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr3(Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Krapkowice (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Nysa 1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Nysa 2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Nysa 3 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Olesno (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 3 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 4 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Prudnik gr 1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Prudnik gr 2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr1 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr2 (Klasa C)
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Częstochowa
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Opole gr.1 (Klasa A)
2010/2011 Piłka nożna Klasa W Opole gr.2 (Klasa A)
2010/2011 Piłka nożna Młodzicy - Kędzierzyn 1
2010/2011 Piłka nożna Młodzicy - Kędzierzyn 2
2010/2011 Piłka nożna Młodzicy - Prudnik
2010/2011 Piłka nożna Młodzicy Kluczbork
2010/2011 Piłka nożna Orliki Kędzierzyn 1
2010/2011 Piłka nożna Orliki Kędzierzyn 2
2010/2011 Piłka nożna Puchar Okręg
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Głubczyce
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Kędzierzyn
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Kluczbork
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Nysa 1
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Nysa 2
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Opole 1
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Opole 2
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Opole 3
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Prudnik (7)
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Strzelce gr. 1
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Strzelce gr. 2
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze - Strzelce gr. 3
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze (7) - Kędzierzyn
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze (7) - Strzelce 1
2010/2011 Piłka nożna Trampkarze (7) - Strzelce 2
2010/2011 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2010/2011 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2010/2011 Piłka nożna V liga Opole (Klasa W)
2010/2011 Piłka ręczna II liga
2010/2011 Piłka ręczna III liga
2010/2011 Piłka ręczna III liga kobiet
2010/2011 Siatkówka I liga
2010/2011 Siatkówka I liga - miejca 1-6
2010/2011 Siatkówka I liga - play off
2010/2011 Siatkówka II liga
2010/2011 Siatkówka II liga - play off
2010/2011 Siatkówka III liga
2010/2011 Siatkówka III liga kobiet
2010/2011 Siatkówka III liga kobiet - play off
2010/2011 Siatkówka IV liga
2010/2011 Siatkówka V liga
2010/2011 Tenis stołowy III liga
2010/2011 Tenis stołowy III liga 1-8
2010/2011 Tenis stołowy III liga 9-16
2010/2011 Tenis stołowy III liga kobiet
2010/2011 Tenis stołowy III liga kobiet 1-8
2010/2011 Tenis stołowy III liga kobiet 9-16
2010/2011 Tenis stołowy IV liga
2010/2011 Tenis stołowy V liga
2010/2011 Tenis stołowy VI liga
2011/2012 Koszykówka III liga
2011/2012 Piłka halowa Komprachcice I liga
2011/2012 Piłka halowa Komprachcice II liga
2011/2012 Piłka halowa Komprachcice III liga
2011/2012 Piłka halowa Komprachcice IV liga
2011/2012 Piłka halowa Niemodlin I liga
2011/2012 Piłka halowa Niemodlin II liga
2011/2012 Piłka halowa Zawadzkie
2011/2012 Piłka nożna Bundesliga
2011/2012 Piłka nożna I liga
2011/2012 Piłka nożna I liga juniorów
2011/2012 Piłka nożna II liga
2011/2012 Piłka nożna II liga juniorów gr. 1
2011/2012 Piłka nożna II liga juniorów gr. 2
2011/2012 Piłka nożna II liga juniorów gr. 3
2011/2012 Piłka nożna II liga juniorów gr. 4
2011/2012 Piłka nożna III liga
2011/2012 Piłka nożna IV liga
2011/2012 Piłka nożna Juniorzy młodsi
2011/2012 Piłka nożna Klasa A gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa A gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa A gr. 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa A gr. 4
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Głubczyce
2011/2012 Piłka nożna Klasa A juniorzy Kędzierzyn
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Kluczbork
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Nysa 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Nysa 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Opole 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa A Juniorzy Prudnik
2011/2012 Piłka nożna Klasa A juniorzy Strzelce 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa A juniorzy Strzelce 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 4
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Nysa 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Nysa 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Nysa 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Olesno
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 4
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Prudnik gr 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Prudnik gr 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Częstochowa
2011/2012 Piłka nożna Klasa W gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa W gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2011/2012 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2011/2012 Piłka nożna Młodzicy - Kędzierzyn 1
2011/2012 Piłka nożna Młodzicy - Kędzierzyn 2
2011/2012 Piłka nożna Młodzicy - Prudnik
2011/2012 Piłka nożna Orliki Kędzierzyn 1
2011/2012 Piłka nożna Orliki Kędzierzyn 2
2011/2012 Piłka nożna Orliki Strzelce
2011/2012 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2011/2012 Piłka nożna Puchar Okręg
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Kluczbork
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Opole 1
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Opole 2
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Opole 3
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Prudnik (7)
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze - Strzelce
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze (7) - Kędzierzyn 1
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze (7) - Kędzierzyn 2
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze (7) - Strzelce gr 1
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze (7) - Strzelce gr 2
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze Głubczyce
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze I liga
2011/2012 Piłka nożna Trampkarze Kędzierzyn
2011/2012 Piłka nożna V liga
2011/2012 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2011/2012 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2011/2012 Piłka ręczna II liga
2011/2012 Piłka ręczna II liga kobiet
2011/2012 Piłka ręczna III liga
2011/2012 Siatkówka I liga
2011/2012 Siatkówka II liga
2011/2012 Siatkówka III liga
2011/2012 Siatkówka III liga kobiet
2011/2012 Siatkówka IV liga
2011/2012 Siatkówka V liga
2011/2012 Tenis stołowy II liga
2011/2012 Tenis stołowy II liga kobiet
2011/2012 Tenis stołowy III liga
2011/2012 Tenis stołowy III liga 1-8
2011/2012 Tenis stołowy III liga 9-16
2011/2012 Tenis stołowy III liga kobiet
2011/2012 Tenis stołowy III liga kobiet 1-8
2011/2012 Tenis stołowy III liga kobiet 9-16
2011/2012 Tenis stołowy IV liga
2011/2012 Tenis stołowy V liga
2011/2012 Tenis stołowy VI liga
2012/2013 Koszykówka III liga
2012/2013 Piłka halowa Komprachcice I liga
2012/2013 Piłka halowa Komprachcice II liga
2012/2013 Piłka halowa Komprachcice III liga
2012/2013 Piłka halowa Komprachcice IV liga
2012/2013 Piłka nożna Bundesliga
2012/2013 Piłka nożna I liga
2012/2013 Piłka nożna I liga juniorów
2012/2013 Piłka nożna I liga juniorów - II runda
2012/2013 Piłka nożna II liga
2012/2013 Piłka nożna II liga juniorów gr. 1
2012/2013 Piłka nożna II liga juniorów gr. 2
2012/2013 Piłka nożna II liga juniorów gr. 3
2012/2013 Piłka nożna II liga juniorów gr. 4
2012/2013 Piłka nożna III liga
2012/2013 Piłka nożna IV liga (Klasa MW)
2012/2013 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2012/2013 Piłka nożna Juniorzy młodsi
2012/2013 Piłka nożna Juniorzy młodsi - II runda
2012/2013 Piłka nożna Juniorzy młodsi liga MW
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Bytom
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 1 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 2 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 3 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 4 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 5 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A gr. 6 (Klasa B)
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Katowice
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Tychy
2012/2013 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr. 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Brzeg gr. 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Głubczyce
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 3
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Nysa 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Nysa 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Nysa 3
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Olesno
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 3
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Prudnik
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Częstochowa
2012/2013 Piłka nożna Klasa W gr.1 (Klasa A)
2012/2013 Piłka nożna Klasa W gr.2 (Klasa A)
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2012/2013 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2012/2013 Piłka nożna Młodzicy - Prudnik
2012/2013 Piłka nożna Młodzicy - Strzelce Op.
2012/2013 Piłka nożna Puchar Okręg
2012/2013 Piłka nożna Trampkarze I liga
2012/2013 Piłka nożna V liga (Opole)
2012/2013 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2012/2013 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2012/2013 Piłka ręczna II liga
2012/2013 Piłka ręczna II liga kobiet
2012/2013 Piłka ręczna III liga
2012/2013 Piłka ręczna IV liga
2012/2013 Siatkówka II liga
2012/2013 Siatkówka III liga
2012/2013 Siatkówka III liga kobiet
2012/2013 Siatkówka IV liga
2012/2013 Siatkówka V liga
2012/2013 Tenis stołowy III liga
2012/2013 Tenis stołowy III liga kobiet
2013/2014 Koszykówka III liga
2013/2014 Piłka halowa Komprachcice I liga
2013/2014 Piłka halowa Komprachcice II liga
2013/2014 Piłka halowa Komprachcice III liga
2013/2014 Piłka nożna Bundesliga
2013/2014 Piłka nożna I liga
2013/2014 Piłka nożna I liga - grupa mistrzowska
2013/2014 Piłka nożna I liga - grupa spadkowa
2013/2014 Piłka nożna II liga
2013/2014 Piłka nożna III liga
2013/2014 Piłka nożna IV liga - grupa mistrzowska
2013/2014 Piłka nożna IV liga - grupa spadkowa 1
2013/2014 Piłka nożna IV liga - grupa spadkowa 2
2013/2014 Piłka nożna IV liga (Klasa MW) gr. 1
2013/2014 Piłka nożna IV liga (Klasa MW) gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy I liga Katowice
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy I liga Opole
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy II liga gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy II liga gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 3
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 4
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 5
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy młodsi II liga
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.1
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.2
2013/2014 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.3
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Bytom
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 1 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 2 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 3 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 4 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 5 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A gr. 6 (Klasa B)
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Katowice
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Tychy
2013/2014 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Bytom 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Bytom 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Głubczyce
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Katowice
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Kluczbork gr 3
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Lubliniec
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Nysa 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Nysa 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Nysa 3
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Olesno
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 3
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Opole gr. 4
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Prudnik
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Racibórz
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Rybnik
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Sosnowiec
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Strzelce gr. 3
2013/2014 Piłka nożna Klasa B Zabrze
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Częstochowa
2013/2014 Piłka nożna Klasa W gr.1 (Klasa A)
2013/2014 Piłka nożna Klasa W gr.2 (Klasa A)
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2013/2014 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2013/2014 Piłka nożna Młodzicy Opole gr.1
2013/2014 Piłka nożna Młodzicy Opole gr.2
2013/2014 Piłka nożna Młodziki - Strzelce Op.
2013/2014 Piłka nożna Puchar Opole
2013/2014 Piłka nożna Puchar Kędzierzyn
2013/2014 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2013/2014 Piłka nożna Puchar Namysłów
2013/2014 Piłka nożna Puchar Nysa
2013/2014 Piłka nożna Puchar Okręg
2013/2014 Piłka nożna Puchar Strzelce Op.
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze I liga
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 5
2013/2014 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 6
2013/2014 Piłka nożna V liga (Opole)
2013/2014 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2013/2014 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2013/2014 Piłka ręczna I liga
2013/2014 Piłka ręczna I liga - grupa spadkowa
2013/2014 Piłka ręczna II liga
2013/2014 Piłka ręczna III liga
2013/2014 Siatkówka II liga
2013/2014 Siatkówka III liga gr. 5
2013/2014 Siatkówka III liga kobiet
2013/2014 Siatkówka III liga, miejsca 1-5
2013/2014 Siatkówka III liga, miejsca 6-9
2013/2014 Siatkówka IV liga gr. A
2013/2014 Siatkówka IV liga gr. B
2014/2015 Koszykówka II liga
2014/2015 Koszykówka III liga kobiet gr. 1
2014/2015 Koszykówka III liga kobiet gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Bundesliga
2014/2015 Piłka nożna I liga
2014/2015 Piłka nożna I liga - grupa mistrzowska
2014/2015 Piłka nożna I liga - grupa spadkowa
2014/2015 Piłka nożna II liga
2014/2015 Piłka nożna III liga
2014/2015 Piłka nożna IV liga
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy I liga Katowice
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy I liga Opole
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 1
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 2
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 3b
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 3
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 3a
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 4
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 1
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 2
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 1
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 3
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi II liga
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.1
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.2
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.3
2014/2015 Piłka nożna Juniorzy młodsi Liga MW
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Bytom
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Katowice
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 3
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 4
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 5
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Opole 6
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Tychy
2014/2015 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Bytom 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Bytom 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Głubczyce (gr. 15)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Katowice
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn (gr. 11)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Lubliniec
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Nysa 1 (gr. 9)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Nysa 2 (gr. 12)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Nysa 3 (gr. 13)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Nysa 4 (gr. 14)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Olesno (gr. 3)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Opole 1 (gr. 4)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Opole 2 (gr. 5)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Opole 3 (gr. 6)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Opole 4 (gr. 8)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Racibórz 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Racibórz 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Rybnik
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Sosnowiec
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Strzelce 1 (gr. 7)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Strzelce 2 (gr .10)
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Tychy
2014/2015 Piłka nożna Klasa B Zabrze
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Cz. mistrzowska
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 1
2014/2015 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 1
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 2
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 3
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 4
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 5
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 6
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 7
2014/2015 Piłka nożna Młodziki Opole 8
2014/2015 Piłka nożna Puchar Kędzierzyn
2014/2015 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2014/2015 Piłka nożna Puchar Namysłów
2014/2015 Piłka nożna Puchar Nysa
2014/2015 Piłka nożna Puchar Okręg
2014/2015 Piłka nożna Puchar Opole
2014/2015 Piłka nożna Puchar Strzelce Op.
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze I liga
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 1
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 5
2014/2015 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 6
2014/2015 Piłka nożna V liga (Opole)
2014/2015 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2014/2015 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2014/2015 Piłka ręczna I liga
2014/2015 Piłka ręczna I liga kobiet
2014/2015 Piłka ręczna II liga
2014/2015 Piłka ręczna III liga Katowice
2014/2015 Piłka ręczna III liga kobiet
2014/2015 Piłka ręczna III liga Wrocław
2014/2015 Siatkówka II liga
2014/2015 Siatkówka III liga gr. 2
2014/2015 Siatkówka III liga gr. 5
2014/2015 Siatkówka III liga kobiet
2014/2015 Siatkówka IV liga
2014/2015 Tenis stołowy II liga kobiet
2014/2015 Tenis stołowy III liga
2014/2015 Tenis stołowy III liga kobiet
2014/2015 Tenis stołowy IV liga
2014/2015 Tenis stołowy V liga
2015/2016 Koszykówka II liga
2015/2016 Koszykówka III liga gr. C
2015/2016 Koszykówka III liga gr. D
2015/2016 Koszykówka III liga kobiet gr. 1
2015/2016 Koszykówka III liga kobiet gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Baraż o IV ligę
2015/2016 Piłka nożna Baraż o ligę MW
2015/2016 Piłka nożna Baraże III ligę
2015/2016 Piłka nożna Bundesliga
2015/2016 Piłka nożna I liga
2015/2016 Piłka nożna I liga - grupa mistrzowska
2015/2016 Piłka nożna I liga - grupa spadkowa
2015/2016 Piłka nożna II liga
2015/2016 Piłka nożna III liga
2015/2016 Piłka nożna IV liga
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy I liga Katowice
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy I liga Opole
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 1
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 2
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 3
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 4
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 1
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 2
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 1
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 3
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi II liga
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.1
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.2
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.3
2015/2016 Piłka nożna Juniorzy młodsi Liga MW
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Bytom
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Katowice
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 3
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 4
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 5
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Opole 6
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Tychy
2015/2016 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Bytom
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 1 (gr. 14)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 2 (gr. 15)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Katowice
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn (gr. 11)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Lubliniec
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Nysa 1 (gr. 9)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Nysa 2 (gr. 12)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Nysa 3 (gr. 13)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Olesno (gr. 3)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Opole 1 (gr. 4)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Opole 2 (gr. 5)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Opole 3 (gr. 6)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Opole 4 (gr. 8)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Racibórz 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Racibórz 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Rybnik
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Sosnowiec
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Strzelce 1 (gr. 7)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Strzelce 2 (gr .10)
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Tychy
2015/2016 Piłka nożna Klasa B Zabrze
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Cz. mistrzowska
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 1
2015/2016 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 1
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 2
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 3
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 4
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 5
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 6
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 7
2015/2016 Piłka nożna Młodziki Opole 8
2015/2016 Piłka nożna Puchar Bytom
2015/2016 Piłka nożna Puchar Katowice
2015/2016 Piłka nożna Puchar Kędzierzyn
2015/2016 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2015/2016 Piłka nożna Puchar Lubliniec
2015/2016 Piłka nożna Puchar Namysłów
2015/2016 Piłka nożna Puchar Nysa
2015/2016 Piłka nożna Puchar Okręg
2015/2016 Piłka nożna Puchar Okręg Katowice
2015/2016 Piłka nożna Puchar Opole
2015/2016 Piłka nożna Puchar Polski
2015/2016 Piłka nożna Puchar Racibórz
2015/2016 Piłka nożna Puchar Rybnik
2015/2016 Piłka nożna Puchar Sosnowiec
2015/2016 Piłka nożna Puchar Strzelce Op.
2015/2016 Piłka nożna Puchar Tychy
2015/2016 Piłka nożna Puchar Zabrze
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze I liga
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 1
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4
2015/2016 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 5
2015/2016 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2015/2016 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2015/2016 Piłka nożna V liga Opole
2015/2016 Piłka ręczna I liga
2015/2016 Piłka ręczna I liga kobiet
2015/2016 Piłka ręczna II liga
2015/2016 Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4)
2015/2016 Piłka ręczna III liga kobiet
2015/2016 Piłka ręczna III liga Wrocław (gr. 1)
2015/2016 Siatkówka II liga
2015/2016 Siatkówka III liga gr. 3
2015/2016 Siatkówka III liga gr. 5
2015/2016 Siatkówka III liga kobiet
2015/2016 Siatkówka IV liga
2015/2016 Tenis stołowy II liga kobiet
2015/2016 Tenis stołowy III liga
2015/2016 Tenis stołowy III liga kobiet
2015/2016 Tenis stołowy IV liga
2015/2016 Tenis stołowy V liga
2016/2017 Koszykówka II liga
2016/2017 Koszykówka II liga kobiet
2016/2017 Koszykówka III liga gr. C
2016/2017 Koszykówka III liga gr. C - play off
2016/2017 Koszykówka III liga gr. D
2016/2017 Piłka nożna Bundesliga
2016/2017 Piłka nożna I liga
2016/2017 Piłka nożna I liga - grupa mistrzowska
2016/2017 Piłka nożna I liga - grupa spadkowa
2016/2017 Piłka nożna II liga
2016/2017 Piłka nożna III liga
2016/2017 Piłka nożna IV liga
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy I liga Katowice
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy I liga Opole
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 3
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 4
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 1
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 1-2
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice 2
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 1
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 2
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 1
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy III liga gr. 2
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy mł. I liga wiosna
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi II liga
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.1
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.2
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.3
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.4
2016/2017 Piłka nożna Juniorzy młodsi Liga MW
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Bytom
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Katowice
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 3
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 4
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 5
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Opole 6
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Tychy
2016/2017 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Bytom
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 1 (gr. 14)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 2 (gr. 15)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Katowice
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn (gr. 11)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Lubliniec
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Nysa 1 (gr. 9)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Nysa 2 (gr. 12)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Nysa 3 (gr. 13)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Olesno (gr. 3)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Opole 1 (gr. 4)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Opole 2 (gr. 5)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Opole 3 (gr. 6)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Opole 4 (gr. 8)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Racibórz 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Racibórz 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Rybnik
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Sosnowiec
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Strzelce 1 (gr. 7)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Strzelce 2 (gr .10)
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Tychy
2016/2017 Piłka nożna Klasa B Zabrze
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Cz. mistrzowska
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Cz. spadek 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Częstochowa 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 1
2016/2017 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 2
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 1
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 2
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 3
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 4
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 5
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 6
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 7
2016/2017 Piłka nożna Młodziki Opole 8
2016/2017 Piłka nożna Puchar Bytom
2016/2017 Piłka nożna Puchar Katowice
2016/2017 Piłka nożna Puchar Kędzierzyn
2016/2017 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2016/2017 Piłka nożna Puchar Lubliniec
2016/2017 Piłka nożna Puchar Namysłów
2016/2017 Piłka nożna Puchar Nysa
2016/2017 Piłka nożna Puchar Okręg Katowice
2016/2017 Piłka nożna Puchar Okręg Opole
2016/2017 Piłka nożna Puchar Opole
2016/2017 Piłka nożna Puchar Polski
2016/2017 Piłka nożna Puchar Racibórz
2016/2017 Piłka nożna Puchar Rybnik
2016/2017 Piłka nożna Puchar Strzelce Op.
2016/2017 Piłka nożna Puchar Tychy
2016/2017 Piłka nożna Puchar Zabrze
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze I liga
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 1
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 2
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3
2016/2017 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4
2016/2017 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2016/2017 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2016/2017 Piłka nożna V liga Opole
2016/2017 Piłka ręczna I liga
2016/2017 Piłka ręczna II liga
2016/2017 Piłka ręczna II liga kobiet
2016/2017 Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4)
2016/2017 Piłka ręczna III liga kobiet
2016/2017 Piłka ręczna III liga Wrocław (gr. 1)
2016/2017 Siatkówka I liga
2016/2017 Siatkówka II liga
2016/2017 Siatkówka II liga kobiet
2016/2017 Siatkówka III liga gr. 3
2016/2017 Siatkówka III liga gr. 5
2016/2017 Siatkówka IV liga
2016/2017 Tenis stołowy II liga kobiet
2016/2017 Tenis stołowy III liga
2016/2017 Tenis stołowy III liga kobiet
2016/2017 Tenis stołowy III liga kobiet 1-8
2016/2017 Tenis stołowy III liga kobiet 9-16
2016/2017 Tenis stołowy IV liga
2016/2017 Tenis stołowy V liga
2017/2018 Koszykówka II liga
2017/2018 Koszykówka II liga kobiet
2017/2018 Koszykówka III liga gr. C
2017/2018 Koszykówka III liga gr. D
2017/2018 Koszykówka IV liga
2017/2018 Piłka nożna Baraż o I ligę juniorów
2017/2018 Piłka nożna Baraż o II ligę
2017/2018 Piłka nożna Baraż o IV ligę
2017/2018 Piłka nożna Baraż o klasę W
2017/2018 Piłka nożna Baraż o utrzymanie w V lidze
2017/2018 Piłka nożna Baraż o utrzymanie w V lidze
2017/2018 Piłka nożna Baraż o V ligę
2017/2018 Piłka nożna Bundesliga
2017/2018 Piłka nożna I liga
2017/2018 Piłka nożna I liga - grupa mistrzowska
2017/2018 Piłka nożna I liga - grupa spadkowa
2017/2018 Piłka nożna II liga
2017/2018 Piłka nożna III liga
2017/2018 Piłka nożna IV liga
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy I liga Katowice
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy I liga Opole
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy II liga Bielsko
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy II liga Częstochowa
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy II liga Katowice
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 1
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy II liga Opole 2
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy III liga Bytom
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy III liga Opole 1
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy III liga Opole 2
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy III liga Rybnik
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy III liga Zabrze
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy Liga MW
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi I liga wiosna
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi II liga
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.1
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.2
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi III liga gr.3
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi Liga MW
2017/2018 Piłka nożna Juniorzy młodsi Liga MW Wiosna
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Bytom
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 1
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Częstochowa 2
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Katowice
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Lubliniec
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 1
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 2
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 3
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 4
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 5
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Opole 6
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Racibórz
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Rybnik
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Sosnowiec
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Tychy
2017/2018 Piłka nożna Klasa A Zabrze
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Bytom
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 1
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Częstochowa 2
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 1 (gr 11)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Głubczyce 2 (gr 13)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Katowice
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Kędzierzyn (gr 12)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 1 (gr. 1)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Kluczbork 2 (gr. 2)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Lubliniec
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Nysa 1 (gr. 8)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Nysa 2 (gr. 9)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Olesno (gr. 3)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Opole 1 (gr. 4)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Opole 2 (gr. 5)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Opole 3 (gr. 7)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Racibórz
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Rybnik
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Sosnowiec
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Strzelce 1 (gr 6)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Strzelce 2 (gr 10)
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Tychy
2017/2018 Piłka nożna Klasa B Zabrze
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Bielsko-Biała
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Częstochowa
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 1
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 2
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 3
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Katowice gr. 4
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 1
2017/2018 Piłka nożna Klasa W Opole gr. 2
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 1
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 2
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 3
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 4
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 5
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 6
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 7
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole 8
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole I liga gr. 1
2017/2018 Piłka nożna Młodziki Opole I liga gr. 2
2017/2018 Piłka nożna Puchar Bytom
2017/2018 Piłka nożna Puchar Katowice
2017/2018 Piłka nożna Puchar Kędzierzyn
2017/2018 Piłka nożna Puchar Kluczbork
2017/2018 Piłka nożna Puchar Lubliniec
2017/2018 Piłka nożna Puchar Namysłów
2017/2018 Piłka nożna Puchar Nysa
2017/2018 Piłka nożna Puchar Okręg Katowice
2017/2018 Piłka nożna Puchar Opole
2017/2018 Piłka nożna Puchar Polski
2017/2018 Piłka nożna Puchar Racibórz
2017/2018 Piłka nożna Puchar Rybnik
2017/2018 Piłka nożna Puchar Strzelce Op.
2017/2018 Piłka nożna Puchar Tychy
2017/2018 Piłka nożna Puchar Zabrze
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze I liga
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze I liga - wiosna
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 1
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze II liga gr. 2
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3
2017/2018 Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4
2017/2018 Piłka nożna V liga Katowice gr 1
2017/2018 Piłka nożna V liga Katowice gr 2
2017/2018 Piłka nożna V liga Opole
2017/2018 Piłka ręczna I liga kobiet
2017/2018 Piłka ręczna I liga kobiet (mistrzowska)
2017/2018 Piłka ręczna I liga kobiet (spadkowa)
2017/2018 Piłka ręczna II liga
2017/2018 Piłka ręczna II liga kobiet
2017/2018 Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4a)
2017/2018 Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4b)
2017/2018 Piłka ręczna III liga Katowice (mistrz.)
2017/2018 Piłka ręczna III liga Katowice (spadek)
2017/2018 Piłka ręczna III liga kobiet
2017/2018 Piłka ręczna III liga Wrocław (gr. 1)
2017/2018 Siatkówka I liga
2017/2018 Siatkówka II liga
2017/2018 Siatkówka II liga kobiet
2017/2018 Siatkówka III liga gr. 3
2017/2018 Siatkówka III liga gr. 4
2017/2018 Siatkówka III liga gr. 5
2017/2018 Siatkówka IV liga
2017/2018 Tenis stołowy I liga
2017/2018 Tenis stołowy I liga kobiet
2017/2018 Tenis stołowy II liga
2017/2018 Tenis stołowy II liga kobiet
2017/2018 Tenis stołowy III liga
2017/2018 Tenis stołowy III liga kobiet
2017/2018 Tenis stołowy IV liga
2017/2018 Tenis stołowy V liga
		

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!